top of page

CENÍK OPRAV SONY

  • Výměna displeje nebo dotykového skla Sony - CENÍK

  • Oprava nabíjení, výměna systémového konektoru Sony

  • Přehrání software Sony - Android

  • Odblokování sítě (network lock), odblokování FRP (Google účet), odblokování gesta Sony

  • Záloha veškerých dat z telefonu Sony

SERVIS SONY

Společnost KAPA Services poskytuje kvalitní a rychlý pozáruční servis telefonů a tabletů značky SONY. Provádíme servis zařízení z celosvětové distribuce společnosti SONY. Náhradní díly potřebné pro opravy telefonů SONY máme v drtivé většině skladem . Oprava většiny modelů této značky nezabere více než 90 minut. 

V případe poškození Vašeho telefonu SONY stačí zajít na naší pobočku v Praze a naši zkušení a pravidelně proškolení technici Vám ve většině případů opraví telefon na počkání.  Na většinu oprav není potřeba se objednávat.  Neustále se snažíme zdokonalovat a optimalizovat technologické procesy tak, abychom vyšli maximálně vstříc potřebám našich klientů. V našem servisu dbáme na to, abychom měli neustále nejmodernější vybavení potřebné k opravám i nejnovějších modelů od značky SONY. 

Mezi nejčastější opravy u této značky  patří výměna rozbitého displeje, oprava nabíjení, přehrání software, odstranění FRP (blokování Google účtem). Se všemi těmito závadami si naši zkušení technici poradí většinou do 90 minut od přijmu telefonu.

bottom of page