top of page

CENÍK OPRAV ONEPLUS

OnePlus 2
OnePlus One
OnePlus 8
OnePlus 8 Pro
OnePlus 3
OnePlus 8T
OnePlus 3T
OnePlus X
OnePlus 5
OnePlus 5T
OnePlus 6
OnePlus 6T
OnePlus 7
OnePlus 7 Pro
OnePlus 7T
OnePlus 7T Pro

SERVIS ONEPLUS

PhoneGURU poskytuje kvalitní a rychlý pozáruční servis telefonů značky OnePlus. Provádíme servis zařízení z celosvětové distribuce společnosti OnePlus. Náhradní díly potřebné pro opravy telefonů OnePlus máme v drtivé většině skladem . Oprava většiny modelů této značky nezabere více než 90 minut. 

V případe poškození Vašeho telefonu OnePlus stačí zajít na naší pobočku v Praze a naši zkušení a pravidelně proškolení technici Vám ve většině případů opraví telefon na počkání.  Na většinu oprav není potřeba se objednávat.  Neustále se snažíme zdokonalovat a optimalizovat technologické procesy tak, abychom vyšli maximálně vstříc potřebám našich klientů. V našem servisu dbáme na to, abychom měli neustále nejmodernější vybavení potřebné k opravám i nejnovějších modelů od značky OnePlus. 

Mezi nejčastější opravy u této značky  patří výměna rozbitého displeje, výměna skla LCD displeje, oprava nabíjení, přehrání software, odstranění FRP (blokování Google účtem). Se všemi těmito závadami si naši zkušení technici poradí většinou do 90 minut od přijmu telefonu.

bottom of page