top of page

CENÍK OPRAV NUBIA

  • Výměna displeje nebo dotykového skla Nubia - CENÍK

  • Oprava nabíjení, výměna systémového konektoru Nubia

  • Přehrání software Nubia - Android

  • Odblokování sítě (network lock), odblokování gesta a kódu Nubia

  • Záloha veškerých dat z telefonu Nubia

Nubia

M2

NX551J

Nubia

M2 Lite

NX573J

Nubia

M2 Play

NX907J

Nubia

My Prague

NX513J

Nubia

N1

NX541J

Nubia

N1 Lite

NX597J

Nubia

N2

NX575J

Nubia

N3

NX608J

Nubia

Red Devil

NX609J

Nubia

Red Magic

NX609J

Nubia

Red Magic 3

NX629J

Nubia

Red Magic 3S

SERVIS NUBIA

Společnost KAPA Services poskytuje kvalitní a rychlý pozáruční servis telefonů značky Nubia. Provádíme servis zařízení z celosvětové distribuce společnosti Nubia. Náhradní díly potřebné pro opravy telefonů Nubia máme v drtivé většině skladem . Oprava většiny modelů této značky nezabere více než 90 minut. 

V případe poškození Vašeho telefonu Nubia stačí zajít na naší pobočku v Praze a naši zkušení a pravidelně proškolení technici Vám ve většině případů opraví telefon na počkání.  Na většinu oprav není potřeba se objednávat.  Neustále se snažíme zdokonalovat a optimalizovat technologické procesy tak, abychom vyšli maximálně vstříc potřebám našich klientů. V našem servisu dbáme na to, abychom měli neustále nejmodernější vybavení potřebné k opravám i nejnovějších modelů od značky Nubia. 

Mezi nejčastější opravy u této značky  patří výměna rozbitého displeje, výměna skla LCD displeje, oprava nabíjení, přehrání software, odstranění FRP (blokování Google účtem). Se všemi těmito závadami si naši zkušení technici poradí většinou do 90 minut od přijmu telefonu.

bottom of page