top of page

CENÍK OPRAV NOKIA

Nokia
1
Nokia
1 Plus
Nokia
6
Nokia
6.1
Nokia 
2
Nokia 
6.1 Plus
Nokia
2.1
Nokia
3
Nokia 
3.1
Nokia 
3.1 Plus
Nokia 
3.2
Nokia
7
Nokia 
7 Plus
Nokia
7.1
Nokia
7.1 Plus 
Nokia
8
Nokia 
4.2
Nokia 
5.1
Nokia 
5
Nokia
5.1 Plus
Nokia 8
Sirocco
Nokia 
8.1
Nokia 
8.1 Plus
Nokia
9

SERVIS NOKIA

Společnost KAPA Services poskytuje kvalitní a rychlý pozáruční servis telefonů značky Nokia. Provádíme servis zařízení z celosvětové distribuce společnosti Nokia. Náhradní díly potřebné pro opravy telefonů Nokia máme v drtivé většině skladem . Oprava většiny modelů této značky nezabere více než 90 minut. 

V případe poškození Vašeho telefonu Nokia stačí zajít na naší pobočku v Praze a naši zkušení a pravidelně proškolení technici Vám ve většině případů opraví telefon na počkání.  Na většinu oprav není potřeba se objednávat.  Neustále se snažíme zdokonalovat a optimalizovat technologické procesy tak, abychom vyšli maximálně vstříc potřebám našich klientů. V našem servisu dbáme na to, abychom měli neustále nejmodernější vybavení potřebné k opravám i nejnovějších modelů od značky Nokia.

Mezi nejčastější opravy u této značky  patří výměna rozbitého displeje, výměna skla LCD displeje, oprava nabíjení, přehrání software, odstranění FRP (blokování Google účtem). Se všemi těmito závadami si naši zkušení technici poradí většinou do 90 minut od přijmu telefonu.

bottom of page