top of page

CENÍK OPRAV HONOR

VYBERTE SI VÁŠ MODEL

Honor
4C
Honor 4X
Honor
8
Honor
7 Lite
Honor 20 
Honor 20 Lite
Honor 5X
Honor
6
Honor
8 Lite
Honor 8C
Honor 20 Pro
Honor Play
Honor 6A
Honor
8 Pro
Honor 6X
Honor
6 Plus
Honor
8X
Honor
8X Max
Honor
7
Honor
9
Honor 7A
Honor 7C
Honor 7S
Honor
7X
Honor
9 Lite
Honor 9X
Honor
10 Lite
Honor
10
Honor
View 20
Honor
Note 8
Honor View 10
Honor
View 10
lite
Honor
Note 10

SERVIS HONOR

Společnost KAPA Services poskytuje kvalitní a rychlý pozáruční servis telefonů značky Honor. Provádíme servis zařízení z celosvětové distribuce společnosti Honor. Náhradní díly potřebné pro opravy těchto telefonů máme v drtivé většině skladem . K dispozici máme originální díly i díly z druhovýroby. Oprava většiny modelů Honor nezabere více než 90 minut

V případe poškození Vašeho telefonu Honor stačí zajít na naší pobočku v Praze a naši zkušení a pravidelně proškolení technici Vám ve většině případů opraví Váš telefon na počkání.  Na většinu oprav není potřeba se objednávat.  Neustále se snažíme zdokonalovat a optimalizovat technologické procesy tak, abychom vyšli maximálně vstříc potřebám našich klientů. V našem servisu dbáme na to, abychom měli stále nejmodernější vybavení potřebné k opravám i nejnovějších modelů značky Honor. 

Mezi nejčastější opravy u telefonů této značky patří výměna rozbitého displeje,  oprava nabíjení, přehrání software a odstranění FRP (blokování Google účtem). Se všemi těmito závadami si naši zkušení technici poradí většinou do 90 minut od přijmu telefonu.

bottom of page