top of page

CENÍK OPRAV APPLE

iPhone 4S
iPhone 4
iPhone 5
iPhone 5S
iPhone SE
iPhone
8 Plus 
iPhone X
iPhone XS 
iPhone XS Max
iPhone XR
iPhone 6 
iPhone
6 Plus
iPhone
11
iPhone
11 Pro
iPhone 6S 
iPhone 6S Plus
iPhone 7 Plus
iPhone 7
iPhone 8
iPhone
11 Pro Max

SERVIS APPLE IPHONE

Společnost KAPA Services poskytuje kvalitní a rychlý pozáruční servis telefonů a tabletů značky Apple. Provádíme servis zařízení z celosvětové distribuce společnosti Apple. Náhradní díly potřebné pro opravy telefonů této značky máme v drtivé většině skladem . Oprava většiny modelů Apple nezabere více než 90 minut

V případe poškození Vašeho iPhone, iPod nebo iPad stačí zajít na naší pobočku v Praze a naši zkušení a pravidelně proškolení technici Vám ve většině případů opraví Váš přístroj na počkání.  Na většinu oprav není potřeba se objednávat.  Neustále se snažíme zdokonalovat a optimalizovat technologické procesy tak, abychom vyšli maximálně vstříc potřebám našich klientů. V našem servisu dbáme na to, abychom měli neustále nejmodernější vybavení potřebné k opravám i nejnovějších modelů Apple iPhone, iPod nebo iPad. 

Mezi nejčastější opravy u přístrojů Apple patří výměna rozbitého displeje, výměna dotykového skla, oprava nabíjení, výměna powermanagement chipu, přehrání software iOS, odblokování na síť a odblokování iCloud. Provádíme také zálohu veškerých dat z telefonu. Se všemi těmito závadami si naši zkušení technici poradí většinou do 90 minut od přijmu telefonu.

bottom of page